Kdo jsme a co děláme

Jsme Mountain Lift.

Digital design driven studio se zaměřením na vývoj webových a mobilních aplikací a digitální tranformaci menších a středně velkých společností. Vznikli jsme s cílem zužitkovat dovednosti z nadnárodních společností a zefektivnit práci a komunikaci uvnitř a vně firem našich zákazníků.

Proč jsme vznikli

V dnešním světě existuje velká spousta agentur, software společností a konzultačních firem nabízející "krabicová" řešení od velkých dodavatelů. Tyto společnosti ale nabízejí mnohdy komplikovaná řešení s obrovskou finanční zátěží na startu a přísnými licenčními podmínkami v průběhu využívání.

“Mountain Lift vzniknul s cílem zpřístupnit tyto dovednosti a možnosti startupům, menším a středním podnikům a urychlit proces digitální transformace.”

Andy Žáček

CEO - MountainLift

Náš tech-stack

  • Node.js
  • React/React Native​
  • Nest.js
  • PHP, Symfony​
  • GIT
  • MySQL
  • PostgreSQL
  • CSS/SASS

Další reference a projekty

NUDZ - Kogito

Mobilní aplikace Kogito Národního ústavu duševního zdraví slouží jako terapeutická pomůcka při po-porodních nebo těhotenských depresích a úzkostech. Uživatelka má k dispozici specializované kapitoly zaměřené na konkrétní druh problému a jeho efektivní řešení.

Vývoj

NTT

Dlouhodobá spolupráce na vývoj webů, designů, foto produkce a leadových kampaní na Linkedin pro jednotlivé produkty společnosti NTT.

Vývoj - Marketing

Vosíme.cz

Postavili jsme rozvoz pizzy Vosíme od nuly vč. rozvozového systému a brandu. Populární Moravskoslezská franchise pizzerií, se rozrostla na více než 12 poboček po ČR.

Vývoj

Footshop / Queens

Kontinuální vývoj na backendovém systému eshopu Queens, který spadá jednoho z top leaderů na poli tenisek v Evropě Footshop.

Vývoj

SEMTEX

Příprava zbrusu nového webdesignu a kompletního webu drinku SEMTEX v návaznosti komunikační strategii SEMTEX REPUBLIC.

Vývoj

Astra model

Social komunikace na sociálních sítích a komplexní performance kampaně ve vyhledávačích. Postupně s klientem procházíme i design workshopy pro retuše prostředí jeho e-commerce.

Vývoj - Marketing

Láhve

Launch nového storu s vínem z celého světa na sociálních sítí včetně digitální strategie. K otevření jsme připravili i atraktivní landing page.

Vývoj - Marketing

Policie České republiky

Windows desktopová aplikace vyučuje seniory, jak se správně pohybovat po internetové síti, jaké nástroje a služby využívat a jak pracovat s osobními daty.

Vývoj

Ministerstvo Vnitra

Jednoduchá a elegantní šifrovaná aplikace pro video-hovory mezi pacientem (veřejnost, zaměstnanci bezpečnostních složek) a lékařem Pojišťovny Ministerstva Vnitra 211 certifikována NAKIT.

Vývoj

Eledio

Sada aplikací pro výrobce bazénového příslušenství pro monitoring a servis bazénů. Aplikace pro koncové uživatele umožnuje sbírat data a edukuje k řádné obsluze a péče o vodu včetně základního ovládání příslušenství (osvětlení, protiproud aj.). Servisní aplikace poté analyzuje a předchází kolizím vyžadujících zásah na místě.

Vývoj

Urbium

Urbium

Realitní software pro realitní kanceláře a makléře pro správu jejich portfolia umožnující export inzerce na nejpopulárnější české realitní portály a možnost generování vlastní landing page.

Vývoj

Goliash

Goliash

Aplikace pro vzdálený management chytrých měřidel v domácnosti (IoT – vodoměry, kalorimentry) s možností automatického rozúčtování.

Vývoj

BKAuto

Inteligentní aplikace určená pro logistickou společnost převážející automobily pro soukromou ale i firemní klientelu. Aplikace umožnuje plánování tras, vytváření objednávek, evidence stavu vozidel a slouží i jako uložiště důležitých dokumentů.

Vývoj

Test do kapsy

Test do kapsy

Jednoduchá aplikace pro remote verifikaci výsledků antigenních testů Covid-19 pro turisty a cestovatelé. Uživatelé po zakoupení testu mají možnost naskenovat QR kód a spojit s obsluhou testovací buňky, získat tak asistenci při testu a proti negativnímu výsledku vystavení potvrzení (certifikát) s Evropskou platností.

Vývoj